REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Miasto Wrocław rozbuduje kolejną szkołę podstawową [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Miasto Wrocław rozbuduje kolejną szkołę podstawową [WIZUALIZACJE]
Miasto Wrocław nie zwalnia tempa z realizacją nowych inwestycji. We wtorek, 11 czerwca podpisano umowę na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 6 przy ulicy Gorlickiej 25 na osiedlu Psie Pole-Zawidawie. Uczniowie dostaną przede wszystkim nowy budynek o funkcji sportowej i dydaktycznej, który zastąpi niewymiarową salę gimnastyczną. Będzie także remont boiska. Dotychczasowy budynek szkoły zyska nową elewację i będzie dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, wyremontowane zostanie też boisko zewnętrzne.
[Wrocław] Rok po otwarciu już trzeba naprawiać Autostradową Obwodnicę Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rok po otwarciu już trzeba naprawiać Autostradową Obwodnicę Wrocławia
W dwóch miejscach na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia: przy węźle Wrocław-Południe i w Magnicach w...
W 2020 roku Urząd Marszałkowski rozdysponował pieniądze dla 140 instytucji na ratowanie zabytków na Dolnym Śląsku [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
W 2020 roku Urząd Marszałkowski rozdysponował pieniądze dla 140 instytucji na ratowanie zabytków na Dolnym Śląsku [LISTA]
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekazał w tym roku kolejne pieniądze na ratowanie d...
[Gorzów Wielkopolski] Panattoni wybuduje park logistyczny w Gorzowie Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
[Gorzów Wielkopolski] Panattoni wybuduje park logistyczny w Gorzowie Wielkopolskim
Panattoni Europe zapowiada kolejną inwestycję w zachodniej Polsce – realizację Panattoni P...
Amerykański Gates Corporation otworzył swoje centrum finansowe we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Gates Corporation otworzył swoje centrum finansowe we Wrocławiu
Jeden z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, któ...
[Dolny Śląsk] Arra Group zainwestuje w podstrefie Głogów LSSEartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Arra Group zainwestuje w podstrefie Głogów LSSE
Polska spółka Arra Group zainwestuje na terenie podstrefy Głogów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonom...
[dolnośląskie] Galeria Vendo Park w Jaworze otwartaartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Galeria Vendo Park w Jaworze otwarta
Deweloper Trei Real Estate Poland otworzył galerię Vendo Park w Jaworze. Jest to 16. park handlowy r...
Dolny Śląsk: Podpisano umowę na wykonanie analizy rozbudowy autostrady A4artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Podpisano umowę na wykonanie analizy rozbudowy autostrady A4
23 maja podpisana została umowa na wykonanie analizy techniczno-ekonomiczno-logistycznej autostrady...
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowych
Ponad 900 mln zł pozyskane jako wsparcie dla samorządów, kolejne miliony przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne. Ośmiu nowych przedsiębiorców z innowacyjnymi projektami. Tak wyglądał 2022 r. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bieżący rok w LSSE zapowiada się równie ambitnie, bo spółka wspólnie z rządowymi agendami i samorządami planuje rozwój trzech parków przemysłowych. To kolejne ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych.
[Wrocław] Na północy miasta stanie biurowiec z halą produkcyjną [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na północy miasta stanie biurowiec z halą produkcyjną [WIZUALIZACJE]
Wrocławska firma Sensor Tech postawi przy ulicy Sułowskiej swoją nową siedzibę. W ramach dwuetapowej...
[Warszawa] Rozpoczęła się konserwacja Hali Koszykiartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Rozpoczęła się konserwacja Hali Koszyki
Griffin Group, inwestor projektu rewitalizacyjnego „Hala Koszyki” w Warszawie, rozpoczął konserwację...
[Wrocław] Wrocławianie już kupują w Graficieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławianie już kupują w Graficie
Pierwsi klienci zrobili w sobotę zakupy w hali kupieckiej położonej tuż przy Wzgórzu Słowiańskim. W...
[Warszawa] Rusza Bazar w Hali Koszykiartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Rusza Bazar w Hali Koszyki
We wtorek, 16 kwietnia, we wschodniej oficynie warszawskiej Hali Koszyki rusza bazar z wysokiej jako...
Trwa wielka modernizacja wrocławskich zajezdni MPK. Jak idą prace?artykuł
Pokaż artykuł
Trwa wielka modernizacja wrocławskich zajezdni MPK. Jak idą prace?
Już wkrótce w zajezdni przy ulicy Powstańców Śląskich zmieści się więcej tramwajów, z kolei zajezdnia przy ulicy Kamiennej będzie miała nie tylko piękną, ale i nowoczesną halę do obsługi pojazdów. Sprawdźcie, jak idą prace w obiektach wrocławskiego MPK.
Hala lekkoatletyczna na Golęcinieinwestycja
Pokaż inwestycję
Hala lekkoatletyczna na Golęcinie
Poznań, Warmińska 1
[Legnica] Budynek mieszkalny "QUADROOM", ul. Jasińskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Legnica] Budynek mieszkalny "QUADROOM", ul. Jasińskiego
Legnica
Kolejna wielka inwestycja Poczty Polskiej zakończona. Nowy sorter i rozbudowana hala w Lisim Ogonie pod Bydgoszcząartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka inwestycja Poczty Polskiej zakończona. Nowy sorter i rozbudowana hala w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą
Poczta Polska oddała do użytku, w pełni zmodernizowane i wyposażone w nowy sorter, centrum logistyczne w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą. Koszt inwestycji to ponad 62 mln zł. Jest to już trzeci – po Lublinie i Wrocławiu – obiekt w tym roku, w którym uruchomiono nowoczesną maszynę sortującą.
Atlas Ward Polska rozbudowuje Fabrykę Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. w Małopolsce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Atlas Ward Polska rozbudowuje Fabrykę Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. w Małopolsce [FILM]
W miejscowości Wolbrom, w powiecie olkuskim (województwo małopolskie), trwa rozbudowa Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. W ramach nowej inwestycji powstaje zaawansowana technologicznie hala produkcyjna wraz z budynkiem biurowo-technicznym.
Firma MM Systemy rozpoczęła rozbudowę fabryki z branży automotive w województwie opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Firma MM Systemy rozpoczęła rozbudowę fabryki z branży automotive w województwie opolskim
Następna firma z branży automotive inwestuje na terenie województwa opolskiego. 20 czerwca br. w Kątach Opolskich została rozpoczęta kolejną rozbudowa zakładu MM Systemy Sp. z o.o.
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie powstało nowoczesne zaplecze techniczne dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej
W rejonie rzeszowskiej stacji Staroniwa zakończono budowę nowoczesnego zaplecza technicznego dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Ta inwestycja ma na celu usprawnienie obsługi utrzymaniowo-naprawczej pociągów, które dotychczas często musiały być wysyłane do innych ośrodków tego typu w kraju.
REKLAMA